Ministrstvo sledilo stroki: Letos bodo odstrelili ...

Afera Dars: poslanca NSi na policiji preverjala, ...

620-24-reli1 Ekipa24.si

Grozljivka na reliju! Vsaj sedem mrtvih, 21 ...

Simon Vadnjal Revija Stop

Znani obrazi so zelo okoljsko ozaveščeni

Danijela Burjan do zgodovinske uvrstitve Slovenije na lepotnih tekmovanjih za Miss Earth

C. R., 07.11.2018 08:56:38

Na Filipinih se je po skoraj mesecu dni napornih potovanj in ocenjevalnih srečanj odvil tudi finalni večer oziroma noč kronanja (Coronation Night).

Delite na:
S skupno tremi medaljami je bila Danijela Burjan na koncu tekmovanja uvrščena celo med 3 najboljše tekmovalke v skupni razvrstitvi. Miss Earth 2018

Najprej je sledila kratka predstavitev vseh 87 tekmovalk v kostumih »Goddesses of the Earth«. Naša predstavnica se je po prvem krogu uvrstila med top 18 finalistk sveta oziroma v finalni del prireditve. Sledil je izhod v kopalkah, kjer se je naši Danijeli uspelo uvrstiti celo med top 12. V dvorani Mall of Asia arena, kjer se je zbrala 10.000 glava množico je znala nagraditi njen nastop z bučnim aplavzom. Naj omenimo, da je tako završalo le še ob izhodu Filipinske in Portugalske predstavnice, kar priča o izjemni popularnosti naše Danijele na Filipinih, kjer so v njeno čast aktivirali Miss Earth SLAYvenia fan club. To je bila tudi končna uvrstitev naše predstavnice, ki so jo nekateri poznavalci celo uvrščali v dobitnice lent z Portugalsko, Kolumbijo in Meksikom.

Danijela je v filipinski prestolnici Manila praznovala tudi svoj 23. rojstni dan.
Miss Earth 2018

Miss Earth 2018 pa je postala predstavnica Vietnama, ki je sodnike prepričala z najboljšim okoljskim projektom, ki ga kot ambasadorka opravlja v svoji državi. Miss Earth – Fire (ognja) je postala Mehičanka. Miss Earth – Water (vode) pa predstavnica Kolumbije, za Miss Earth – Air (zraka) pa je bi9la izbrana Avstrijka.

V skoraj mesecu dni bivanja na Filipinih ni imela niti enega prostega dneva.

Danijela je v filipinski prestolnici Manila praznovala tudi svoj 23. rojstni dan. Tekmovala pa je v svoji skupini 27 deklet, ki so jo poimenovali “Air group” (Zrak), kjer je osvojila tudi 3 medalje, ki so že napovedovale dobro končno uvrstitev in sicer zlato medaljo za zapeto zelo zahtevno operno pesem na tekmovanju talentov. Zlato medaljo za najlepšo in najbolje nošeno večerno toaleto, filipinskega modnega oblikovalca Louisa Pangalinina. Tretje mesto in s tem bronasto medaljo pa je osvojila na tekmovanju v kopalkah slovenske blagovne znamke HARD swimwear. S skupno tremi medaljami je bila na koncu tekmovanja uvrščena celo med 3 najboljše tekmovalke v skupni razvrstitvi.

Za konec naj omenimo, da je bila zadnja najboljša uvrstitev naše predstavnice v letu 2011, ko se je Kim Rebecca Lekše uvrstila v top 16.

Na osnovi video predstavitve je Danijela Burjan najbolj prepričala Filipinskega modnega oblikovalca Louis Pangalinina.